7 3333 5555

PL | EN | DE

Leczenie oraz profilaktyka wypadania włosów

Nadmierne wypadanie włosów na głowie to problem wielu osób - zarówno kobiet jak i mężczyzn. U u kobiet doprowadza to do trwałego przerzedzenia włosów, u mężczyzn - często kończy się łysiną.

W swojej praktyce wykonuję bardzo skuteczne zabiegi mezoterapii, dzięki którym włosy stają się grubsze, mocniejsze i przestają wypadać.

W przypadku Pacjentów leczących łysienie mezoterapia jest bardzo istotnym uzupełnieniem standardowej terapii medycznej.

Czym jest mezoterapia?

To zabieg wykonywany poprzez wstrzykiwanie niewielkich ilości leczniczego preparatu pod skórę. Podane w ten sposób substancje aktywne odżywiają i wzmacniają włosy. Wypadanie zostaje zahamowane nawet w około 75%, a 20% już utraconych włosów wkrótce odrasta.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Efekty mezoterapii odczuwalne są już po pierwszym zabiegu, ale dla uzyskania pożądanego rezultatu wykonuje się serię składającą się z kilku powtórzeń. Zalecana częstotliwość to jedna sesja mezoterapii na 2-4 tygodnie.

Najlepsze efekty uzyskuje się, jeśli wypadanie włosów jest wynikiem stresu, ciąży, diety, zażywania leków lub ma charakter sezonowy.

Mezoterapia leczy także zaburzenia struktury włosów, przywraca im blask oraz pogrubia.

Czy mezoterapia zawsze przynosi efekty?

Kuracja nie jest skuteczna w przypadku całkowitej łysiny, substancja lecznicza działa bowiem na mieszki włosowe (terapię trzeba rozpocząć zanim ulegną one zanikowi).Zaufali nam
Socialmedia

© 2014 ESDERM.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: : Web-Profit