7 3333 5555

PL | EN | DE

RevitaLash®

ATHENA COSMETICS jeden ze światowych liderów w opracowywaniu innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków stworzyła w 2006 roku pierwszą pionierską odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash®. W Polsce ta przełomowa formuła o unikatowym technologicznie procesie powstawania jest dostępna m.in. w formie preparatów do pielęgnacji rzęs, brwi RevitaLash®ADVANCED oraz jako odżywka do pielęgnacji włosów - Hair Advanced by RevitaLash®.

Efekty jej działania i bezpieczeństwo stosowania zostały potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. Produkty RevitaLash® są przetestowane dermatologicznie, oftalmologicznie m.in. nie wywołują alergii, nie powodują podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka, ani na ostrość widzenia.

Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła RevitaLash®ADVANCED powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs.

Skład najnowszej formuły RevitaLash®ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne (m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski), uzupełnione są również o działanie aktywnych nanopeptydów. Wynalazca receptury Revitalash doktor Michał Brinkenhoff chciał stworzyć specjalny prezent dla swojej żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania stały się witalne i piękne.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie.

W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash®ADVANCED.

Produkty RevitaLash® są odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach, brwiach oraz włosach po stosowaniu kosmetyków o łatwej aplikacji.

Jak stosować produkty RevitaLash®?

RevitaLash® ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Stosując odżywkę Revitalash® nie ma żadnych przeciwwskazań do przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 2:1.

Revitabrow® to odżywka do brwi.

Do produktów marki Revitalash® dołączył kolejny innowacyjny produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi Revitabrow®. Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash® Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow® pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow® polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Jak używać Revitabrow®?

Revitabrow® stosujemy raz na dobę na umytą i suchą skórę specjalnym aplikatorem.

Nakładamy Revitabrow® za pomocą kliku pociągnięć w obszarach brwi, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

Pamiętaj! Revitabrow® nie jest lekiem na wypadanie brwi i innych chorób związanych z brakiem porostu brwi.

Mascara Revitalash®.

Mascara od Revitalash® to innowacyjny tusz do rzęs.

Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs.

Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek.

Używany razem z Revitalash® odżywką sprawia, że rezultaty są olśniewające.

RevitaLash® Perfect Primer – pielęgnacyjna baza pod tusz.

RevitaLash® Perfect Primer zapewnia początek dla wspaniałego wyglądu rzęs.

RevitaLash® Perfect Primer pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie maskary. Pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej. Niebieski kolor sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu. Odżywia rzęsy i chroni je przed łamaniem.

Zwiększa efekt Twoich rzęs, podwaja objętość rzęs, odkręca i układa rzęsy, potęguje efekt tuszu do rzęs i wydłuża jego trwałość.

Jak stosować?

Nałóż warstwę RevitaLash® Perfect Primer i natychmiast, gdy baza jest jeszcze wciąż mokra, nakładaj ulubiony kolor Mascara by RevitaLash®.

Nowość !!!

Hair by RevitaLash® odżywka do włosów. Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni.

Opracowanie przez lekarza okulistę Michela Brinkenhoffa odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi RevitaLash® zainspirowały dalsze poszukiwania zespołu naukowców produktu, który wzmacniałby włosy skóry głowy.

Hair by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Jak stosować Hair by RevitaLash®?

Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.

Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń-szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

Do każdego produktu Revitalash® Pacjentka otrzymuje informator na temat profilaktyki raka piersi.

ABC w pytaniach i odpowiedziach – najczęściej zadawane pytania:

RevitaLash® ADVANCED Eylash Conditioner (odżywka do rzęs)

Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi RevitaLash® ADVANCED?

RevitaLash® ADVANCED stosuje się na noc po dokladnym demakijaż, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat wchłonie się, oczywiście nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash® ADVANCED i jak długo należy prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs juz po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekty i bezpieczeństwo działania zostały udowodnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.

Jak najlepiej stosować RevitaLash® ADVANCED aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesięcznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa lub cztery razy w tygodniu dla podtrzymywania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymywać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5 ml na rok, co w przeliczeniu na miesięczny koszt wynosi około 25 zł. Dla przypomnienia całe opakowanie 3,5ml wystarcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji (średni koszt 55 zł na miesiąc).

Dlaczego RevitaLash® ADVANCED jest dostępny wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej?

Produkty RevitaLash® w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa to długoterminowe zadowolenie i spektakularny efekt naturalnych rzęs oraz ekscytująca przygoda, w której lekarz razem z Pacjentem obserwuje efekty kuracji RevitaLash®. Dzięki gwarantowanej satysfakcji działania RevitaLash®, między gabinetem a jego klientami buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Dostępność RevitaLash® w gabinetach daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych efektów, liczy się 100% zadowolenia z kuracji.

Czy stosując kurację RevitaLash® ADVANCED mogę zrobić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekt zastosowania RevitaLash.

Czy podczas kuracji odżywką RevitaLash® ADVANCED mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy. Do wykonania makijażu polecamy RevitaLash® Volumizing Mascara oraz odżywczą bazę pod tusz RevitaLash® Perfect Primer, które są uzupełnieniem kuracji na dzień.

Jak długi jest termin przydatności RevitaLash® ADVANCED?

Termin przydatności po otwarciu produktu to 12 miesięcy.

Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash® ADVACED?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne produktu nie obejmują osób w trakcie chemioterapii. Osoby bedące w trakcie chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

Noszę szkła kontaktowe czy mogę zastosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum RevitaLash® nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Mam przedłużane rzęsy czy mogę stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Tak, w czasie noszenia przedłużanych rzęs można stosować odżywkę RevitaLash, ponieważ odżywka nie rozpuszcza kleju.

Jaki jest skład odżywki RevitaLash® ADVANCED?

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Składniki RevitaLash® ADVANCED to: Water/Aqua/EAU, Serenia Serrulata Fruit extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extraxt, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis, Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate. Działanie RevitaLash® ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki RevitaLash nie są testowane na zwierzętach. W Polsce RevitaLash został również przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka RevitaLash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federację Stowarzyszeń "Amazonki".

Mam makijaż permanentny czy mogę stosować odżywkę RevitaLash®?

RevitaLash® ADVANCED można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przez przystąpieniem do kuracji odżywką RevitaLash®, po zupełnym zagojeniu skóry.

Czy w czasie ciąży i karmienia można stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. W związku z powyższym polecamy zastosowanie produktu już po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.

Co wyróżnia odżywkę RevitaLash® ADVANCED od innych odżywek?

Marka RevitaLash wprowadziła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, a działanie RevitaLash® ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Wyjątkowy skład RevitaLash® ADVANCED to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami.

Hair ADVANCED by RevitaLash® (odżywka do włosów)

Jak stosować Hair ADVANCED by RevitaLash®?

Po umyciu głowy szamponem wytrzeć włosy i wmasować odżywkę (jedną lub dwie porcje z aplikatora) w wilgotne włosy i skóry głowy, w miejscach gdzie włosy są rzadkie i kruche. Nie spłukiwać. Suszyć i układać jak zwykle.

Czy mogę nałożyć Hair ADVANCED by RevitaLash®, a następnie po godzinie umyć głowę?

Nie. Najlepszy rezultat osiąga się, jeśli preparat pozostaje na skórze głowy minimum 12 godzin.

Czy mogę nałożyć Hair ADVACED by RevitaLash® częściej niż raz na dobę? Czy będzie wtedy działał lepiej?

Nie. Hair ADVANCED by RevitaLash® nie będzie działał szybciej i lepiej przy częstszym niż raz na dobę stosowaniu. Nie należy przesadzać również ze zwiększeniem ilości preparatu. Wystarczy jedna lub dwie porcje z aplikatora. Kluczem do sukcesu jest regularny masaż włosów i skóry głowy w newralgicznych miejscach, zawsze na umytą i czystą skórę głowy.

Czy po zastowaniu Hair ADVANCED by RevitaLash® mogę używać lakieru do włosów, pianki, żelu itd.?

Tak. Lakier do włosów i inne produkty do stylizacji mogą być użyte w czasie kuracji odżywką Hair ADVANCED by RevitaLash®. Aby osiągnąć dobre rezultaty należy wmasować odżywkę kilka minut przed zastosowaniem kolejnych produktów do stylizacji. Najlepsze wyniki osiąga, gdy nie używamy (lub w bardzo małych ilościach) produktów do stylizacji włosów.

Czy mogę używać suszarki, prostownicy, lokówki w czasie kuracji Hair ADVANCED by RevitaLash®?

Tak.

Czy w czasie kuracji odżywką Hair ADVANCED by RevitaLash® mogę farbować włosy i robić trwałą?

Tak. Polecamy przed farbowaniem czy trwałą ondulacją nie używać przez 12 godzin Hair ADVANCED by RevitaLash®, a po farbowaniu 24h. Zanim rozpocznie się ponowną kurację trzeba upewnić się, że skóra głowy nie jest podrażniona.

Czy mogę stosować odżywkę Hair ADVANCED by RevitaLash® na farbowane włosy?

Tak. Odżywkę Hair ADVANCED by RevitaLash® można bezpiecznie stosować na farbowane włosy.CENNIK produktów RevitaLash®

- RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner 2 ml - odżywka do rzęs (mała na 3 miesiące codziennego stosowania) - 250 zł

- RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner 3,5 ml - odżywka do rzęs (duża na 6 miesięcy codziennego stosowania) - 330 zł

- Revitabrow® Advanced 3 ml - odżywka do brwi - 270 zł

- RevitaLash® Volumizing Mascara 7,39 ml - czarna lub brązowa mascara - 90 zł

- RevitaLash® Perfect Primer 7,39 ml - odżywcza baza pod tusz - 70 zł

- Hair Advanced by RevitaLash® 46 ml - odżywka do włosów (3 miesiące codziennego stosowania) - 490 zł

- Nouriche™ 3,75 ml – 240 zł

- RevitaLash® Spotlight Hightligting Pencil 1 g – 70 zł

- RevitaLash® Fineline Primer 15 ml – 180 złZaufali nam
Socialmedia

© 2014 ESDERM.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: : Web-Profit